SAĞLIK SİGORTASI

SAĞLIK SİGORTASI

Anlaşmalı ya da anlaşması olmayan tüm sağlık kuruluşlarında; ayakta ya da yatarak yapılacak tedavilerden doktor muayenelerine, röntgen ve tahlillerden ilaç masraflarına, cerrahi müdahalelerden doğuma kadar sizin, dilerseniz tüm ailenizin sağlık ihtiyaçları güvence altında.Neden Bireysel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Çünkü Bireysel Sağlık Sigortası özel şartlar kapsamında size dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar,sigortanızı ihtiyaçlarınıza göre kendiniz oluşturursunuz. Mesela en geniş ve katılım payı olmayan paketi alırsanız;

  • Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ihtiyacınız olan teşhis ve tedavi masraflarını dünyanın her yerinde karşılar.
  • İster ayakta, ister yatarak; tüm tedavi masraflarınızı öder.
  • Size  geniş anlaşmalı kurum ağından dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.
  • Hamilelik ve doğum harcamalarınızı, göz ve diş tedavilerinizi öder.

Bireysel Sağlık Sigortası Hangi Tedavi Masraflarını Öder?Karşılaşabileceğiniz bir sağlık probleminde veya bir kaza sonucu yaralanmanız halinde ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavi giderleriniz, doktor muayenesi, röntgen, tahlil benzeri tanı ve ilaç giderleriniz, küçük ya da büyük cerrahi müdahaleler için gereken harcamalarınız karşılanır. Ayrıca Sigortanın çok geniş anlaşmalı kurum ağına bağlı kuruluşlardaki pek çok avantaja sahip olursunuz.

Paketler

Sadece Yatarak Tedavi PaketiTedaviniz için cerrahi bir uygulama ya da hastane yatışı gerektirdiğinde sağlık masraflarınız karşılanır. Ameliyat, oda refakatçi, özellikli tedavi, yoğun bakım, sunni uzuv giderleri, ameliyat malzemeleri, küçük müdaheleler, evde bakım, acil durumlar gibi masrafları kapsar.

Yatarak ve Ayakta Tedavi Paketi

Sadece Yatarak Tedavi Paketi’ne ek olarak doktor muayenesi, ilaç, tahlil, röntgen, ileri teşhis (MR – Tomografi – Sintografi), fizik tedavi masraflarınız ödenir. Ayakta tedavilerinizin limitsiz ödenmesini isteyebilir veya daha hesaplı prim ödemek için, farklı limitler arasında seçim yapabilirsiniz, örneğin %20 katkı payı ödemeli paketimizi seçebilirsiniz.

Ek Teminatlar

      Doğum Teminat

  • Doğum masrafları teminatınız dahilinde karşılanır.
  • Hamilelik ile ilgili rutin kontroller ayrı bir teminat limitinden karşılanır, böylece doğum teminatınız azalmaz.
  • Bebeğinizin doğum giderleri sağlık sigortası tarafından karşılandıysa ve ona da 1 ay içinde Bireysel Sağlık Sigortası yaptırırsanız Bekleme süresi uygulanmadan doğuştan gelen hastalık ve sakatlıkları teminat kapsamına alınır.

Acil Sağlık Hizmetler

Acil durumlarda, en yakın donanımlı sağlık merkezine ambulansla ücretsiz ulaştırılırsınız.
Sağlık sorunlarınız ile ilgili öğrenmek istediğiniz konularda 0546 246 0 999’yi arayarak 7 gün 24 saat görevli medikal kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Yenileme Güvencesi

  • Yenileme güvencesi alırsanız, mevcut istisnalarınız dışında ilave kısıtlar uygulanmaz.
  • Hem yenileme güvencesi almış, hem de  toplam 5 yılı tamamlamışsanız bundan sonra tanısı konan doğumsal hastalıklarınız da güvence altına alınır.