ÖZEL MÜŞTERİLER GRUBU – KONUT SİGORTASI

ÖZEL MÜŞTERİLER GRUBU – KONUT SİGORTASI

Özel Müşteriler Grubu Konut ve Eşya Sigortası muazzam büyüklükte konutlarınız ve içindeki benzersiz değerli eşyalarınız için geniş kapsamlı teminatlar içeren ayrıcalıklı bir poliçedir.Bu poliçe sigorta bedeli 1,000,000 USD ve üzerindeki konutlara teminat sağlamaktadır. Kişisel eşyalarınız, her nerede olursanız olun herhangi bir fiziksel kayıp ve hasara karşı neredeyse dünyanın her yerinde bu ürün ile teminat altına alınabiliyor.

Gulf Sigorta ayrıcalığıyla sunulan Özel Müşteriler Konut ve Eşya Sigortası, sigorta sektöründeki benzer ürünlerden daha fazla teminat içermektedir. Altta sıralanan ek teminatlar ürünün üstünlüğünü ortaya koymaktadır:

Sınırsız Kilit Değişimi

Etkinlik İptali

Evcil Hayvanların Neden Olduğu Hasarlar

Nakliye Hasarları

Gıda Bozulması

Özel Müşteriler Konut ve Eşya Sigortası sahibinin ikametgahı teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu içinde oturulamaz hale gelirse Sigortalının mevcut yaşam standardını sürdürebilmesi için yapacağı konaklama masrafları toplam sigorta bedelinin % 25’ine kadar teminat altına alınır. Teminat kapsamındaki bir riskin gerçekleşmesi sonucu konutun içinde oturulamaz hale gelmesi durumunda da kiracı konutu boşaltmak zorunda kalırsa Sigortalının kira kaybı poliçe süresince azami 12 aya kadar teminat altına alınır.

Bu üründe ayrıca yüksek limitli alternatiflerle sunulan all risk esaslı sorumluluk teminatı da bulunmaktadır.

Genel Şartlar

Yangın Sigortası Genel Şartları
Hırsızlık Sigortası Genel Şartları